MÖBLER / Bord / Nattygsbord 9031189

nr 903 1189

Nattygsbord

1 par, 1940-tal, slitage, längd: 48, djup: 42, höjd: 50

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 juli 2014
kl 20:27:26